Skip to content
WARNING: Vaping products contain Nicotine, a highly addictive chemical - Health Canada
WARNING: Vaping products contain Nicotine, a highly addictive chemical - Health Canada

New Arrivals

Stay ahead of the curve with our new arrivals section, featuring the latest in vaping technology and trends. From innovative devices to groundbreaking e-liquids, discover what's new and exciting in the world of vaping and find your next favorite product.

Filters

  • Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)

    STLTH X Geek Bar Disposable Vape Device - Poppin' Classic Ice 30ml

    STLTH
    Low stock

    Description Warranty Deep spiced flavours layered with a crisp, cooling finish for a rich and refreshing profile. Step into unmatched performan...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Dark Spiced Flavours,
    • Soda,
    • Ice
    Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)
    New Arrival
  • Original price $18.99 - Original price $18.99
    Original price
    $18.99
    $18.99 - $18.99
    Current price $18.99

    UWell Caliburn Air Pod Vape Device

    UWell
    Low stock

    Description Specifications This Kit Includes The UWell Caliburn Air Pod Device is an ultra-lightweight device designed for smooth everyday vapi...

    View full details
    Original price $18.99 - Original price $18.99
    Original price
    $18.99
    $18.99 - $18.99
    Current price $18.99
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - White Grape Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Juicy white grape with sweet-tangy notes and a frosty finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to a...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Grape,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Strawberry Watermelon Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Strawberry sweetness layered with juicy watermelon, and a smooth icy finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to ...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Strawberry,
    • Watermelon,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Strawberry Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Bright strawberry flavour rounded out with a refreshing ice finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver u...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Strawberry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Frosty Green Apple Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Vibrant green apple layered with sweet-tangy notes and a cool finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Green Apple,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Peach Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Luscious peach wrapped in a smooth icy finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to an impressive 80...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Peach,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Mango Tango Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Juicy tropical mango with a smooth, frosty finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to an impressiv...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Mango,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Mint Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Crisp spearmint with a refreshing ice finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to an impressive 80,...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Mint,
    • Ice
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Blue Raspberry Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Sweet and tangy blue raspberry with a frosty finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to an impress...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Blue Raspberry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Arctic Blue Melon 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Bright blueberry fused with sweet watermelon and a frosty finish. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up ...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Blue Raspberry,
    • Honeydew,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Banana Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Lush banana flavour rounded out with a refreshing hit of ice! Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver up to a...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Banana,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)

    Vice X Nexa 80K Disposable Vape Device - Cherry Blast Ice 20ml

    Vice
    In stock

    Description Warranty Lush black cherry with a sweet-tangy edge and a refreshing icy twist. Meet the Vice x Nexa Disposable, designed to deliver...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Cherry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $35.99 - Original price $35.99
    Original price
    $35.99 ($1.79/ml)
    $35.99 - $35.99
    Current price $35.99 ($1.79/ml)
    New Arrival
  • Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)

    STLTH X Geek Bar Disposable Vape Device - Purple Grape 30ml

    STLTH
    Low stock

    Description Warranty Sweet, juicy grape balanced with subtle tangy notes. Step into unmatched performance with the STLTH X Geek Bar Disposable,...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Grape,
    • Fruit
    Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)
    New Arrival
  • Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)

    STLTH X Geek Bar Disposable Vape Device - Strawberry Twist Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Bright strawberry flavour with a sweet, rounded profile and a crisp icy finish. Step into unmatched performance with the S...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Strawberry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)
    New Arrival
  • Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)

    STLTH X Geek Bar Disposable Vape Device - Tangy Peach Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Luscious peach flavour with a kick of tartness, finished off with a smooth, icy chill. Step into unmatched performance wit...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Peach,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)
    New Arrival
  • Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)

    STLTH Loop Max E-Liquid Pod Pack - Strawberry Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Sweet and vibrant strawberry flavour layered with an icy kick! Take your vaping to the next level with the new STLTH Loop ...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Strawberry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)
    New Arrival
  • Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)

    STLTH Loop Max E-Liquid Pod Pack - Strawberry Lime Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Juicy strawberry flavour fused with tangy lime and a cool hit of ice. Take your vaping to the next level with the new STLT...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Lime,
    • Strawberry,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)
    New Arrival
  • Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)

    STLTH X Geek Bar Disposable Vape Device - Lychee Melon Ice 30ml

    STLTH
    Low stock

    Description Warranty A tropical blend of exotic lychee and juicy melon, complemented with a frosty chill. Step into unmatched performance with ...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Lychee,
    • Melon,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $37.99 - Original price $37.99
    Original price
    $37.99 ($1.26/ml)
    $37.99 - $37.99
    Current price $37.99 ($1.26/ml)
    New Arrival
  • Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)

    STLTH Loop Max E-Liquid Pod Pack - Peach Watermelon Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Sweet peach flavour paired with juicy watermelon and refreshing ice. Take your vaping to the next level with the new STLTH...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Peach,
    • Watermelon,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)
    New Arrival
  • Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)

    STLTH Loop Max E-Liquid Pod Pack - Punch Ice 30ml

    STLTH
    In stock

    Description Warranty Sweet and tangy red fruit combined with bright exotic fruit flavours and an icy exhale. Take your vaping to the next level...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Fruit Punch,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)
    New Arrival
  • Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)

    STLTH Loop Max E-Liquid Pod Pack - Pineapple Orange Cherry Ice 30ml

    STLTH
    Low stock

    Description Warranty Sweet pineapple, bright orange, and dark cherry rounded out with a refreshing ice finish. Take your vaping to the next lev...

    View full details
    Flavour Profile:
    • Cherry,
    • Orange,
    • Pineapple,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $24.99 - Original price $24.99
    Original price
    $24.99 ($0.83/ml)
    $24.99 - $24.99
    Current price $24.99 ($0.83/ml)
    New Arrival
  • Original price $29.99 - Original price $29.99
    Original price
    $29.99 ($1.49/ml)
    $29.99 - $29.99
    Current price $29.99 ($1.49/ml)

    Geek Bar Pulse 2 Disposable Vape Device - White Grape Ice 20ml

    Geek Bar
    In stock

    Description Warranty Luscious white grape flavour infused with a crisp, frosty chill. Introducing the Geek Bar Pulse 2 Disposable, the latest e...

    View full details
    Flavour Profile:
    • White Grape,
    • Ice,
    • Fruit
    Original price $29.99 - Original price $29.99
    Original price
    $29.99 ($1.49/ml)
    $29.99 - $29.99
    Current price $29.99 ($1.49/ml)
    New Arrival
  • Original price $14.99 - Original price $14.99
    Original price
    $14.99
    $14.99 - $14.99
    Current price $14.99

    SMOK Nord 6 Dual Core Replacement Pod

    SMOK
    Out of stock

    Description Specifications SMOK Nord 6 Dual Core Replacements Pods are sold as a 2 pack. The SMOK Nord 6 Dual Core Replacement Pod is designed ...

    View full details
    Original price $14.99 - Original price $14.99
    Original price
    $14.99
    $14.99 - $14.99
    Current price $14.99
    Sold out